Książkowy konkurs!

Pamiętacie moją recenzję "Ostatniej spowiedzi" ? Otóż dla tych, których ta książka zainteresowała mam nie lada gratkę - trzy egzemplarze książki Niny Reichter!


Regulamin konkursu:

 • Konkurs trwa od 6 stycznia 2013 roku do 16 stycznia 2013 roku do godziny 23:59.
 • By wziąć udział, należy: odpowiedzieć na pytanie konkursowe, polubić Fanpage "Ostatniej Spowiedzi" na Facebooku oraz podać swój wiek. 
 • Wybrane zostaną dwie najlepsze odpowiedzi, a jedna z nagród rozstanie rozlosowana między uczestnikami, którzy spełnią wszystkie wymogi.
 • Pytanie konkursowe: Jakie cechy powinna mieć powieść, byś przeczytał/przeczytała ją jednym tchem? (maksymalnie 3 zdania).
 • Zgłoszenia przyjmowane są pod postem konkursowym.
 • Szablon zgłoszenia: 
Polubienie Fanpage (imię i pierwsza litera nazwiska):
E-mail:
Odpowiedź:
Wiek:

Myślę, że to idealna okazja, bo sprawić sobie książkową niespodziankę na Nowy Rok ;)
Serdecznie zapraszam do uczestnictwa ;)


27 komentarzy:

 1. Nie biorę udziału, bo książkę mam. Życzę wszystkim powodzenia, bo jest o co walczyć :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Polubienie Fanpage: Karolina K.
  E-mail: kobieca.codziennosc@gmail.com
  Odpowiedź: Abym książkę przeczytała jednym tchem musi sprawić, ze zapomnę o całym świecie. Oprócz tego "czegoś", musi mieć dobrą historię, ciekawy język (tudzież dobrego tłumacza), styl, dobrą oprawę graficzną (czcionka, papier, nawet zapach farby drukarskiej, czy bez błędów jest, to się liczy!), musi się mieścić w torebce, być dobrą do wanny, nie bać się trudów podróży, musi mieć ciekawy i intrygujący temat i opis. I musi mieć w sobie jedno zdanie, magiczne zdanie, które sprawi, że zechcę ją przeczytać.
  Wiek: 27

  OdpowiedzUsuń
 3. Polubienie Fanpage: Katarzyna Z.
  E-mail: katarzynaa.zalewska@gmail.com
  Odpowiedź: Książka powinna mieć porywającą fabułę, a także powinna być napisana lekkim, ale poprawnym stylistycznie językiem. Zwracam także uwagę na papier, ponieważ lubię dotknąć książkę i powąchać.
  Wiek: 20

  OdpowiedzUsuń
 4. Polubienie Fanpage : Żaneta J.
  E-mail:zorzeta1@o2.pl
  Odpowiedź: Książka porywa mnie gdy od początku mogę się utożsamić z głównym bohaterem, poznaję go już na pierwszych stronach, a potem razem z nim przez całą powieść przezywamy przygody jak najlepsi przyjaciele. Ważny jest też język w jakim napisana jest powieść, a także to czy książka jest gruba, ponieważ nie lubię za szybko żegnać się z opowieścią, o której jest książka :)
  Wiek:20

  OdpowiedzUsuń
 5. nie mam fejsika, ale zapiszę sobie gdzieś i przeczytam.
  pozdrawiam, stri.

  OdpowiedzUsuń
 6. Polubienie Fanpage: Ewelina J
  E-mail: ewelinajamrozik11@wp.pl
  Odpowiedź: 1)Na pewno wciągająca fabuła, tzn powinna zawierać jakąś zagadkę lub tajemniczą historię. 2)Z dreszczykiem, tzn najbardziej lubię powieści grozy, więc muszę się bać.:D 3)Najlepiej gdyby była pisana w luźny sposób ze szczyptą czarnego humoru.
  Wiek: 15.

  OdpowiedzUsuń
 7. Polubienie Fanpage (imię i pierwsza litera nazwiska): Oktawia B.
  E-mail: oktawia.farizah.bojko@gmail.com
  Odpowiedź: aby książka mnie zaciekawiła i dobrze mi sie ją czytało powinna mieć bardzo rozbudowaną fabułę, opisy postaci fizyczne jak i psychologiczne oraz powinna być napisana dość obszernym słownictwem aby poszerzać horyzonty językowe. Powinna także trzymać w napięciu, dawać uczucie dreszczyku tak aby nie mozna było sie oderwać od niej :) dobra ksiażka musi jeszcze mieć dobry tytuł ciekawą okładkę oraz czcionkę która zachęca do czytania ( wada wzroku)
  Wiek: 22 lata:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Polubienie Fanpage: Natalia S.
  E-mail: nat45@vp.pl
  Odpowiedź: Książka musi być tajemnicza, nieprzewidywalna, abym po jej przeczytaniu mogła odłożyć ją na półkę i pomyśleć chwilę nad historią jaką mi przekazała, nad fabułą, losami bohaterów i wyborami jakich dokonali, nad psychologicznym i fizycznym opisem postaci. Ważne są także uczucia jakich doświadczam podczas czytania - gniew, smutek, żal, pustka, radość, podniecenie, ciekawość, zniecierpliwienie. Lubię utożsamiać się z jedną postacią i wiedzieć co takiego dzieje się w jej głowie, abym mogła dokonać oceny zarówno jej postępowania jak i pozostałych bohaterów, dlatego opisy przeżyć wewnętrznych są dla mnie bardzo istotne.
  Wiek: 20

  OdpowiedzUsuń
 9. Polubienie Fanpage (imię i pierwsza litera nazwiska): Adrianna J.
  E-mail: mudi.dudi.bog@gmai.com
  Odpowiedź: Musi być nieprzewidywalna, mieć zwroty akcji, ciekawą fabułę, i przede wszystkim ciekawych bohaterów z którymi bym się utożsamiała, główny bohater nie powinien mnie denerwować, a przyciągać do siebie tak żebym czuła się częścią książki. Powinna być tak wciągająca żebym zapomniała o otaczającym mnie świecie, przeżywała różne sytuacje razem z bohaterami. Podczas czytania powinnam śmiać się, płakać itd.
  Wiek: Jeszcze 19 :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Polubienie Fanpage: Mona J.
  E-mail: minariko@o2.pl
  Odpowiedź: Abym przeczytała książkę jednym tchem powinna ona mieć interesujących i wzbudzających u mnie pewien rodzaj sympatii bohaterów. Jeśli nie spodoba mi się główna postać to nawet najbardziej zakręcona i wartka akcja nie wciągnie mnie tak abym poświęciła wszystko do przeczytania książki. Sztampowi, nudni lub nielogicznie myślący bohaterowie odstraszają mnie i taką książkę mogę czytać miesiącami zanim ją skończę ale nigdy jednym tchem.
  Wiek: 19

  OdpowiedzUsuń
 11. Polubienie Fanpage: Adriana Z.
  E-mail: theblondines@gmail.com
  Odpowiedź: Abym książkę przeczytała jednym tchem musi mieć duszę, być oryginalna, niepodobna do innych, po prostu jedyna w swoim rodzaju. Nie bez znaczenia jest fabuła, która powinna zawierać w sobie trochę zagadek i nagłych zwrotów akcji no i trochę humoru też się przyda;) Uwielbiam też trochę skomplikowanych, ale ludzkich bohaterów, którzy mają normalne problemy. Takie książki sprawiają, że czytam je jednym tchem i zdarza mi się przegapić mój przystanek autobusowy;)
  Wiek: 21 lat

  OdpowiedzUsuń
 12. Polubienie Fanpage: Aneta M
  E-mail: luthienfaelivrin88@gmail.com
  Odpowiedź: Powieść, która sprawi, że przeczytam ją jednym tchem musi oddziaływać na emocje, dotykać "moich" problemów, rozterek bądź niespełnionych pragnień, zatem posiadać interesującą mnie fabułę. Taka, która działając na moją wyobraźnię jest w stanie przenieść mnie do innego świata pozwalając na utożsamienie się z bohaterami, a więc zawierająca bogate studium psychologiczne postaci. Jednocześnie zaskakująca na tyle, że mimo zmęczenia o 4 nad ranem nie mogę przestać jej czytać nie poznając dalszych ich losów, a więc zawierająca nieprzewidywalną historię, ciekawe zwroty akcji.
  Wiek: 24

  OdpowiedzUsuń
 13. Jakie cechy powinna mieć powieść, byś przeczytał/przeczytała ją jednym tchem? (maksymalnie 3 zdania).

  Polubienie Fanpage: Agnieszka K.
  E-mail: aga.k@wp.eu
  Odpowiedź: abym przeczytała książkę jednym tchem musi mieć po prostu 'to coś' - nie wiem dokładnie od czego to zależy, czasami te niepozorne z opisu pochłaniam jak ciasto czekoladowe :) aczkolwiek lubię kiedy już na początku coś się dzieje. ważny jest styl i język, nieprzewidywalne zwroty akcji, dreszcze emocji, postać z którą mogę się utożsamić.
  Wiek: 21

  OdpowiedzUsuń
 14. Polubienie Fanpage: Oria H. N.
  E-mail: wiedzmawnecie@gmail.com
  Odpowiedź: Książka do przeczytana jednym tchem musi być inna od wszystkich choćby miały to być wręcz trupistyczne doznania :)Powinna mieć bohaterów o wielowymiarowej osobowości, najlepiej dynamicznych. Ale przede wszystkim musi mieć dobrą historię, która na długo utkwi w pamięci.
  Wiek: 17

  OdpowiedzUsuń
 15. Polubienie Fanpage: Marta P.
  E-mail: blueberry.marta22@gmail.com
  Odpowiedź: Książka musi wciągać już od pierwszej linijki tekstu, a fabuła powinna zaskakiwać zwrotami akcji oraz interesującymi osobowościami głównych bohaterów. Mile widziane niebanalne opisy, dialogi, bogactwo językowe i stylistyczne, które sprawią, że powieść będzie barwna i wyrazista.
  Wiek: 27

  OdpowiedzUsuń
 16. Taka okazja :O Bardzo chciałam przeczytać tą książkę ponieważ tyle dobrych recenzji o niej przeczytałam, a niestety nie mogłam jej nigdzie dorwać... A tu proszę ! :D Oczywiście biorę udział :
  Polubienie Fanpage (imię i pierwsza litera nazwiska): Ewa D.
  E-mail: ewaa101@gmail.com
  Odpowiedź: Taka książka musiałaby być zaskakująca, oczarowująca nastrojem, nieprzewidywalna (jeśli chodzi o zwroty akcji to powinny być też przede wszystkim dobrze opisane żeby się nie pogubić bo wtedy wszystko traci sens). Musiałaby mieć przekaz, ale nie jakiś banalny i oczywisty. Mile widziane są też inteligentne dialogi, odpowiednia dawka akcji jak i spokojnych, filozoficznych przemyśleń, a także ciekawy, intrygujący bohater z którym mogła bym się w pewien sposób utożsamić.
  Wiek: 15

  OdpowiedzUsuń
 17. Hej Kasiu:) Przyszły do mnie z ZSK keratyna, panthenol i kwas hialuronowy. Zamierzam dodawać do masek, ale wszystkie które mam to chyba proteiny i nie wiem czy się nadadzą. Myślisz, że z Kallosem Latte albo BingoSpa proteiny kaszmiru i jedwabiu można bezpiecznie mieszać zamówione przeze mnie składniki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Keratyna jest proteiną, a maski, które podałaś także je posiadają - nie polecałabym takiego mieszania ;) Ale już pantenol i kwas hialuronowy możesz ;)

   Usuń
 18. Polubienie Fanpage (imię i pierwsza litera nazwiska): Basia N.
  E-mail: gwiazdabloguje@interia.pl
  Odpowiedź: Powinna być taka aby z zapartym tchem śledzić losy bohaterów, cały czas jest się ciekawym co wydarzy się dalej. I to właśnie ta ciekawość sprawia, że trzeba przeczytać książkę za jednym razem bo nie potrafi się wytrzymać w tej niepewności.
  Powinna być: fascynująca, dająca pole do wyobraźni, zaskakująca i żeby miała to "coś". Do tej pory miałam do czynienia z kilkoma takimi książkami z czego bardzo się cieszę i mam nadzieję, że w przyszłości ilość takich książek się zdecydowanie powiększy ;)
  Wiek: 16

  OdpowiedzUsuń
 19. Polubienie Fanpage (imię i pierwsza litera nazwiska): Julia S.
  E-mail: julkasienkiewicz1234@wp.pl
  Odpowiedź: Otwieram książke. Najpierw z lekkim dystansem czytam pierwsze strony, i to jest to! Powoli otwieram dzwi do świata mych bohaterów. Razem z nimi przeżywam przygody, zastanawiam się nad sensem życia, a potem, gdy powieść się kończy zdaję sobie sprawę jak fascynująca była ta książka.
  Wiek: 16

  OdpowiedzUsuń
 20. Polubienie Fanpage (imię i pierwsza litera nazwiska): Marta K
  E-mail: marta.komkowska@GMAIL.COM
  Wiek: 23
  Odpowiedź:

  Bardzo ważne jest dla mnie kilka pierwszych stron ksiązki - jeśli mnie wciągną- to przepadam i mnie nie ma, aż nie przeczytam całej książki. Lubię lekko pisane książki, fajnie kiedy jest w nich nutka erotyki. Do tej pory wciągneły mnie najbardziej serie o Greyu, Millenium i inne kryminały ze skandynawii - wiem, że to nic ambitnego, ale w końcu książkę czytamy dla rozrywki, a nie z przymusu ;)

  OdpowiedzUsuń
 21. Polubienie: Karolina K
  e-mail: karolina1411@vp.pl
  wiek:22
  Odp.
  Ksiażkę,która przeczytałabym jednym tchem, mogłabym porównać do mojego wyobrazenia idealnej kobiety. Powinna kusić swoim wygladem, zachecac do zajrzenia do cudownego, intrygujacego wnetrza, gdzie po kolei odsłania swoje najskrytsze tajemnice, wciagajac nas w swoj oryginalny świat, a im bardziej staramy sie z nia zaznajomić, tym bardziej przepadamy w niej bez opamietania. Oczywiście, nie mozna zapomnieć o zapachu, ktory jest wizytówka kazdej kobiety, a zapach świezo kupionej ksiazki spokojnie może się mierzyć z najbardziej luksusowymi perfumami:)

  OdpowiedzUsuń
 22. Polubienie Fanpage (imię i pierwsza litera nazwiska): Zuzia G.
  E-mail: zuzanka1603@wp.pl
  Odpowiedź: Książka musi mi "pozwolić" utożsamić się z bohaterem, mieć lekki język a przede wszystkim być nieprzewidywalna. Czytając ją powinnam zapomnieć o otaczającym mnie świecie . Ale nie zapominajmy o ciekawym tytule czy okładce :)
  Wiek: prawie 16

  OdpowiedzUsuń
 23. Polubienie Fanpage (imię i pierwsza litera nazwiska): Sylwia K.
  E-mail: sylwus1315@wp.pl
  Odpowiedź: Ksiązka, którą przeczytałabym jednym tchem powinna mieć ciekawą, rozbudowaną fabułę, powinna być bogata w nieoczekiwane zwroty akcji. Główny bohater to osoba, z którą można się utożsamić i wspólnie z nim przebyć drogę od początku do końca. Oczywiście ważne jest także żeby ksiązka kończyła się na ostatniej stronie:), trzymała w napięciu do ostatniego zdania.
  Wiek: 22

  OdpowiedzUsuń
 24. Polubiłam Fanpage jako: Katarzyna C.
  E-mail: czyzkaa@gmail.com
  Odpowiedź: Musi to być przede wszystkim książka z oryginalnym pomysłem, ale taka, w której jestem w stanie odnaleźć jakiś rodzaj poczucia humoru. Główni bohaterzy muszą być osobowościami, za którymi będę tęsknić i po zakończeniu książki czy jednej z jej części będę zastanawiać się nad ich losami. I w książce przede wszystkim musi się dziać - niekoniecznie w fikcyjnej rzeczywistości, może być i w głowie bohatera - ważne, żeby się działo, dużo i jak najbardziej nieprzewidywalnie - uwielbiam zwroty akcji.
  Wiek: 21

  OdpowiedzUsuń
 25. Polubiłam Fanpage jako: Alina C.
  E-mail: malaga@onet.eu
  Odpowiedź: Abym przeczytała książkę z zapartym tchem musi ona mnie zainteresować na samym początku, a następnie zaskakiwać w najmniej przewidywanych momentach. Miło by było, jakby bohaterowie posiadali niebanalne osobowości i poczucie humoru.

  wiek. 17

  OdpowiedzUsuń

Szablon dopasowała Karolina Gie