"Lepsze" jest wrogiem dobrego.Wielu z Was śledzi mojego bloga przez Facebooka, tak jak i ja śledzę ich chyba kilkadziesiąt ;). Niedawno zauważyłam, że w aktualnościach pokazuje mi się coś mało postów z tych miejsc. Myślę: "Pewnie wakacje, sezon ogórkowy, dziewczyny odpoczywają". Jednak coś za długo to trwało...

Z racji tego, że prawie zawsze ze wszelkimi nowinkami społecznościowymi jestem do tyłu (ach ten zapłon :P), ominęła mnie wieść o kolejnym "udogodnieniu" wprowadzonym przez Facebook, mającym na celu zmniejszenie zasięgu fanpage'ów.

Otóż po otworzeniu na FB strony dowolnego fanpage, w tym tego bloga, po najechaniu na przycisk Lubisz to (już po polubieniu ;)) należy wybrać opcję "Pokaż w aktualnościach", a następnie wejść w "Ustawienia" i wybrać opcję "Wszystkie wydarzenia" (domyślnie ustawiona jest "Większość wydarzeń", przez co możecie nie widzieć w aktualnościach części postów.

Oczywiście uczyńcie te zmiany tylko w przypadku, gdy chcecie być na bieżąco z nowymi wpisami z Waszych ulubionych stron (w tym mam nadzieję z mojej ;)).

Pozdrawiam serdecznie z krótkiego wyjazdu ;) :*

15 komentarzy:

 1. Właśnie ostatnio zauważyłam tę nowość i jestem wściekła, bo wszystko muszę zaznaczać teraz od nowa

  OdpowiedzUsuń
 2. dobrze że mnie uświadomiłaś! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Niestety, jak ktoś pracuje przy socjalce, to musi takie rzeczy wiedzieć. Każde kolejne udogodnienie Fb jest gorszy ...

  OdpowiedzUsuń
 4. A mi się wszystko pokazuje bez klikania tej opcji :D

  OdpowiedzUsuń
 5. o tak, nie pozwalają nam się nudzić ;/

  OdpowiedzUsuń
 6. jakiś czas temu weszła ta zmiana, i mi się nie podoba :/

  OdpowiedzUsuń
 7. Generalnie wszystkie facebookowe udogodnienia w ciągu ostatniego roku chyba okazują się niewypałami i tylko wkurzają ludzi... Zapraszam do siebie http://variouslylegumelife.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Hej, trochę nie w temacie będę, ale... Myślisz, że gąbka do masażu typu antycellulitowa Syrena jest w stanie w 100% zastąpić normalny peeling pod prysznic?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest w stanie zastąpić, ale przez niedługi czas - bardzo szybko "tępieje" ;)

   Usuń

Szablon dopasowała Karolina Gie