Pomóżmy bokserom!Moi Drodzy, z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzę Wam wszystkim dużo spokoju, odpoczynku, zdrowia oraz rodzinnie spędzonego czasu. Mnie akurat brakuje wszystkich tych punktów prócz ostatniego, ale mam nadzieję, że u Was jest dużo, dużo lepiej ;). A na poprawę nastroju - moje dwa oświęcone barany :DGnam też do Was z prośbą. Podejrzewam, że wielu z Was nie miała jeszcze przyjemności z wypełnianiem i składaniem tegorocznego PITa. Jak wiadomo 1% swojego podatku możemy przeznaczyć na organizacje pożytku publicznego - i właśnie do tego chciałabym Was zachęcić ;). Moja koleżanka z laboratorium jest czynną, aktywną i oddaną wolontariuszką fundacji SOS Bokserom (a tutaj jeszcze link do fanpage fundacji). Oprócz koordynowania wielu akcji (o których możecie przeczytać choćby tutaj: KLIK! KLIK!) często przyjmuje rolę opiekuna zastępczego dla psów będących pod opieką fundacji. O pracy, poświęconym czasie i jej oddaniu nie będę się długo rozpisywać. Zapewne każdy, kto miał zwierzę w domu wie, ile wymaga ono uwagi, a co dopiero boksery w liczbie chociażby 3 sztuk ;). Fundacja zapewnia część karmy dla zwierząt przeznaczonych do adopcji, jednak nie jest to pełen "wikt i opierunek". Niejednokrotnie też, że względu na to, co pieski przeżyły, konieczna jest długa i kosztowna pomoc weterynaryjna. Aga lwią część wydatków związanych ze zwierzętami pokrywa z własnej kieszeni, tak samo jak reszta wolontariuszy. 

Jeśli jesteście zwierzolubami i nie macie pomysłu na to, jak zagospodarować swój jeden procent podatku, to bardzo proszę o pomoc dla tej fundacji:

Fundacja "SOS Bokserom" 
ul. Mrówcza 77a 
04-857 Warszawa 

KRS: 0000318908 
REGON: 141669113 
NIP: 952-206-26-60 
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
nr konta w standardzie IBAN : PL 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000 
kod SWIFT: KRDBPLPW

Zwierzaki i wolontariusze będą niezmiernie wdzięczni, ręczę za to ;)

Wesołych i radosnych Świąt jeszcze raz! 

6 komentarzy:

 1. bardzo fajnie, że też kochasz zwierzaki i zachęcasz do pomagania im:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pomagajmy, pomagajmy! Na co dzień jestem wolontariuszką fundacji obrony praw zwierząt i wiem, że potrzeba ludzkiej pomocy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wesołego Jajka :D (trochę nie w czas...) :))
  Ja jeszcze nie wypełniam PITów, ale spodziewam się, że jak już zacznę, to nie będę wiedziała, na co przeznaczyć 1% - a to fundacje dla zwierząt, a to dla dzieci... Chętniej oddałabym na takie fundacje 100% tegoż podatku :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja w lutym przekazałam już swój 1% na schronisko :)

  OdpowiedzUsuń
 5. To piękne pomagać innym, również zwierzętom - na pewno dołożę swoją cegiełkę do tej akcji. :) Wesołego poniedziałku! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam boksery i na pewno pomogę. ;)
  Pozdrawiam. :**

  OdpowiedzUsuń

Szablon dopasowała Karolina Gie