Poza granicami Internetu... ;)Moi Drodzy Czytelnicy,

Chciałabym Wam życzyć szampańskiej zabawy sylwestrowej bądź spędzenia tego dnia dokładnie tak, jak sobie życzycie. Dla mnie będzie to pierwszy Sylwester spędzony z moim M. i chcielibyśmy z tej okazji odpocząć (taaa, zgrzybieliśmy już w tym wieku, na bal nas nie ciągnie ;)) i spędzić ze sobą więcej czasu. Nasze zobowiązania zawodowe zwykle nam na to nie pozwalają, więc zamierzamy się przez 3 dni byczyć, zajadać smakołykami i zwiedzać moje wiejskie okolice. Jeśli M. się zgodzi - pokażę Wam trochę efektów jego talentu fotograficznego ;).

Mnie również przyda się trochę przerwy od wszystkiego, bym mogła z nową energią wrócić w Nowym Roku do pisania dla Was. Zapowiada się troszkę zmian ( i to już na początku roku ;)) - mam nadzieję, że przyjmiecie je dobrze ;).

Wszystkiego dobrego w 2016!

P.S. A taki oto widoczek złapałam z okna dziś rano:9 komentarzy:

 1. Szczęśliwego Nowego Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bycz się, bycz :) Dobrze Ci to zrobi :)
  A Twój M. to ficugraf tak jak mój J. Dobrze wiedzieć :D Czekam zatem na ten pokaz talentu :)
  Szczęśliwego Nowego Roku, Kochana! :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. E nie, fotografem jest hobbystycznie ;)

   Usuń
 3. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku ;) Z okazji 1 stycznia postanowiłam zadbać o moją cerę. I mam w planach kupić Skinorem, oto skład: (1 g kremu): 200 mg kwasu azelainowego, kwas benzoesowy, estry polietylenowe kwasów tłuszczowych, mieszanina mono-, di-, trójglicerydów wyższych kwasów tłuszczowych, oktanonian cetearylu, glikol propylenowy, glicerol 85%, woda oczyszczona. Tak się zastanawiam, czy te wszystkie trójglicerydy są potrzebne w tym żelu i czy nie lepiej samodzielnie ukręcić coś kwasowego. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimku, jeśli Twoja cera nie jest nadwrażliwa na działanie trójglicerydów (czytaj - nie reaguje na ich użycie wysypem) to nie bawiłabym się w samodzielne kręcenie w tym przypadku ;)

   Usuń
 4. Szczęśliwego Nowego Roku Kochana :)

  OdpowiedzUsuń

Szablon dopasowała Karolina Gie