Konkurs - zgarnij zestawy Demoxoft!Niedawno obiecałam Wam konkursy kreatywne - oto i one ;). Możecie w nich zgarnąć zestawy Demoxoft (Płyn i Clean - chusteczki) - świetnych produktów do pielęgnacji i demakijażu okolic oczu, dedykowanych także dla osób z przewlekłym zapaleniem powiek różnego pochodzenia (przetestowałam je dla Was - recenzja wkrótce).


Wszystko, co należy zrobić, by wziąć udział w konkursie, to zostawić pod postem konkursowym (na blogu wraz z adresem mailowym lub na Fanpage KLIK! - wtedy mail nie jest konieczny) do 3 maja do godziny 23:59 odpowiedź na pytanie konkursowe:

Bez czego nie wyobrażasz sobie pielęgnacji okolic oczu?

Łącznie zgarnąć można 3 zestawy (2 na FB, jeden na blogu) i można wziąć udział w obu miejscach (oczywiście z różnymi odpowiedziami ;)).
Regulamin konkursu: 

1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga kascysko.blogspot.com. 

2. Fundatorem nagród jest producent preparatów Demoxoft. 

3. Nagrodami w konkursie są trzy zestawy (2 na Facebooku i 1 na blogu) Płyn + Chusteczki Demoxoft do specjalistycznej pielęgnacji skóry powiek. 

4. Udział w konkursie mogą wziąć osoby pełnoletnie oraz niepełnoletnie (za zgodą opiekuna prawnego) mieszkające na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. 

5. By wziąć udział w konkursie należy: 

• blog: pod postem konkursowym opublikować odpowiedź na pytanie konkursowe wraz z adresem mailowym. 
• fanpage: pod postem konkursowym opublikować odpowiedź na pytanie konkursowe. • 

Pytanie konkursowe brzmi: „Bez czego nie wyobrażasz sobie pielęgnacji okolic oczu?” 

6. Konkurs trwa od 26 kwietnia 2016 roku do 3 maja 2016 roku do godziny 23:59. Tylko zgłoszenia opublikowane w tym czasie biorą udział w konkursie. 

7. Jury, złożone z autorki bloga oraz przedstawiciela producenta Demoxoft, wybierze i ogłosi zwycięzców w ciągu 10 dni od daty zakończenia konkursu. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej odpowiednio: mailowo lub poprzez wiadomość na Facebooku. Od momentu jej wysłania są zobowiązani w ciągu 72h przesłać adres do wysyłki nagrody – w przeciwnym razie zostanie wybrany nowy zwycięzca. 

8. Koszty wysyłki leżą po stronie fundatora nagród. 

9. Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1992 r. o grach losowych i zakładach wzajemnych.

Powodzenia!

loading...

6 komentarzy:

 1. Nie mam problemu z oczami, więc tym razem odpuszczam i liczę, że zestawy trafią do osób, które mają wrażliwe oczęta i rzeczywiście będą mogły określić działanie tego płynu i chusteczek :)

  Powodzenia! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wyobrażam sobie pielęgnacji moich oczu bez płynu micelarnego Biodermy różowego, który dokładnie oczyszcza skórą z makijażu, wody z czystka, która pomaga mi niwelować cienie pod oczami oraz kremu pod oczy z Make me BIO, który nakładam na noc, żeby skóra była nawilżona i szczęśliwa :)
  sylwia.jedziniak@op.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wyobrażam sobie pielęgnacji bez żelu pod oczy ze świetlikiem, który od lat pomaga walczyć z opuchlizną wiecznego niewyspania, jak i tą spowodowaną podrażnieniami od makijażu i prób jego pozbycia się ;)
  monami00@op.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. 3 lata temu moje oko "zachorowało" na gradówkę. Chodząc do kilku okulistów, ostatni z nich przepisał mi ponownie antybiotyk i właśnie ten płyn co jest do wygrania w konkursie. Moja odpowiedź na pytanie, czego nie wyobrażam sobie pielęgnacji oczu brzmi: od kilku miesięcy właśnie bez tego płynu i kremu łagodzącego Sylveco. Płyn doskonale oczyszcza powieki z resztek maści, które aplikuje, powieka jest perfekcyjnie oczyszczona, staje się lekka, natomiast krem jest bardzo łagodny na wrażliwą skórę pod oczami, bardzo dobrze ją nawilża i z lekka napina.
  mangomania78@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Pielęgnacji oczu nie wyobrażam sobie bez codziennego oczyszczenia z makijażu- używam płyn Garniera, który stał się moim ulubieńcem. Kolejnym krokiem jest nawilżenie, bo wiem jak wrażliwa jest ta okolica. :)

  paulinab771@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Przede wszystkim- dbanie o higienę i sterylność, ponieważ jestem użytkowniczką soczewek kontaktowych :) Niestety, ostatnio moja prawa powieka buntuje się- puchnie i staje się zaczerwieniona, przez co wyglądam komicznie. Dodatkowo łuszczący się naskórek na powiece wymusza szczególną delikatność w używaniu wszelkiego rodzaju kosmetyków.
  Oczywiście- demakijaż, korzystam z płynów micelarnych (nadal szukam tego idealnego), zwracając przy zakupie uwagę, czy specyfik nadaje się do stosowania dla osób noszących soczewki. Na koniec przeciwzmarszczkowy krem nawilżający- dużo śmiechu i masz babo zmarszczki ;)
  tonartia@gmail.com

  OdpowiedzUsuń

Szablon dopasowała Karolina Gie