1 września - start dwóch akcji w drogeriach Rossmann ;)

1 września (pomimo niehandlowej niedzieli ;)) startują dwie ciekawe akcje Rossmanna. Wiem, że pewnie część z Was obłowiła się jak ja na ostatniej promocji 2+2 gratis i nie jest gotowa (:D) na kolejne zakupowe informacje, jednak myślę, że zaproponowane akcje są warte wspomnienia. Ilustracją niech będzie poniższe zdjęcie:


Od 1 września w Rossmannie będą w sprzedaży specjalnie oklejone, wedlowskie Czekotubki (w trzech smakach). Cały dochód z ich sprzedaży przekazany zostanie na budowę szkoły w Ghanie. W te działania zaangażowane są wspólnie: Ross, fundacja Omeny Mensah oraz Wedla. Wiem, że większość z nas unika słodyczy (lub nie ;)), ale może, w przypadku ssania na słodkie, warto zdecydować się akurat na ten smakołyk ;). Cały dochód (nie część!) zostanie przeznaczony na wspomnianą inicjatywę. Projekt obejmuje budowę szkoły w Temie w Ghanie. Budynek już stoi w stanie otwartym, ale potrzeba okien, drzwi, podłóg, instalacji i mebli. Czekotubki do 5 września będą stały przy kasach, a później na dziale ze słodyczami.

Również tego samego dnia na półki Rossmanna (a nawet dokładniej: na specjalne standy) trafi szereg wybranych propozycji maseczkowych, także w wersjach w płachcie. Będą to m. in. produkty Dr Mola, Frudia czy Missha, w części zapakowane w bardzo wesołe saszetki ;). A nuż traficie na coś odpowiedniego dla siebie ;).

Komentarze

  1. Bardzo ciekawa akcja charytatywna, to fajnie że sieci tych sklepów się angażuje w takie projekty.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja ostatnio rezygnuje z maseczek w płachcie ze wgledu na ekologię (ale przyznam, że kilka jeszcze w mojej szafce zalega). Czekotubki ominę szrokim łukiem ze względu na rosnące 4 litery....

    OdpowiedzUsuń
  3. Szczerze mówiąc, nigdy nie jadłam tej czekotubki. Wiem że dzieci w mojej rodzinie to lubią, tak więc może sprawię im mały prezent.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz