Roziskrzony faworyt!

Ogólnie nie wiem, na jak długo faworyt, bo wiele lakierów jeszcze nie zostało przetestowanych, ale obecnie jestem w nim szaleńczo wręcz zakochana! A co lepsze - to pierwszy całkowicie brokatowy lakier, z jakim miałam przyjemność pracować ;)

Mowa o lakierze L.A. Colors Aqua Crystals nr NP 448. Brokacik ten ma drobinki w kolorze mocnego, kobaltowego niebieskiego, które w świetle mienią się na miętowo-turkusowo, dając efekt, który niesamowicie cieszy me oko ;)

Buteleczka, jak we wszystkich L.A-czkach - profesjonalny wygląd, matowa "rączka", fajnie skrojony średni pędzelek.

Nie ma bata - prawdziwe, pełne krycie bez trzech średniej grubości warstw jest niemożliwe do uzyskania. Chociaż czy trzy warstwy to dużo w przypadku tego typu maziaka? Dwie pierwsze warstwy schną szybko, trzecia potrzebuje więcej czasu, by nabrać twardej mocy urzędowej :P - zawsze jednak możemy uspokoić naszą cierpliwość wysuszaczem :P

5 dni noszenia nie uszkodziło tego lakieru na moich szponikach w żadnym miejscu ;) Potem go zmyłam - za to ta czynność, jak to przy brokatach, była drogą przez mękę :P


Komentarze

 1. Ładnie u Ciebie wygląda. :) Aż żałuję, że kiepsko czuję się w takich kolorach.

  OdpowiedzUsuń
 2. O ile nie lubie brokatowych lakierow, to u Ciebie wyglada super i pewnie bym sie skusila :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniały kolor :) ostatnio bardzo lubię takie mieniące sie lakiery :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładnie wygląda, mam podobny, ale bardziej szmaragdowy. Brokatowe lakiery biją na głowę inne pod względem trwałości.

  OdpowiedzUsuń
 5. świetny kolor, kojarzy mi się z syreną! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jaki piękny!
  Wygląda cudownie :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz