Powrót do Mikołajek... ;) + życzenia


Drodzy Czytelnicy, na Święta Bożego Narodzenia życzę Wam przede wszystkim spokoju, rodzinnej atmosfery, odpoczynku, pysznego jedzenia (które nie pójdzie tam, gdzie nie chcemy ;)), Good Hair and Face Days oraz wszystkiego tego, czego sami sobie życzycie ;)

By było tematycznie pochwalę się choinką ubraną przez siebie (wiszą na niej nawet około 40-letnie bombki :D ):


Niech się Wam darzy !

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Od jakiegoś czasu mam problem z dodawaniem zdjęć na bloga, dlatego jestem prawie 3 tygodnie spóźniona z relacją ze spotkania blogerek z marką Joanna.

Dzień ten jak wiadomo minął pod znakiem Ksawerego (który wielokrotnie przeleciał moją fryzurę - zobaczycie niżej :P), który potrafił przesunąć mnie sam po chodniku... Dotarłam jednak jakoś na ulicę Floriańską, gdzie przez dłuższą chwilę poszukiwałam Lusta Club, gdzie miała odbyć się impreza. Na szczęście spotkałam Iwonkę, a potem odkryłyśmy to "wejście do Narni" :P.

Miałam okazję spotkać się z moimi koleżankami "po blogu", i jak zwykle na tego typu imprezach przegadałam większość czasu z Mavią, szokując otoczenie naszymi rozmowami o lakierach ;)


Organizatorzy uraczyli nas prezentacjami i pokazami fryzjerskimi, dietetycznymi, makijażowymi oraz dotyczącymi nowości wypuszczanych na rynek przez ich markę. Nie zabrakło też konkursów wiedzowo-zręcznościowych, przy których było sporo zabawy ;).


"Czesanie na żywo" ;)Nie przestanie mnie zadziwiać to, ile wspaniałych osób poznałam dzięki prowadzeniu bloga. Obyśmy częściej miały okazję spotykać się w takim gronie!

Komentarze

Prześlij komentarz