Już w drodze...Gdy będziecie czytać ten post, ja prawdopodobnie będę już oglądać Morze Bałtyckie z portu w Gdańsku. Jeju, nie byłam nad morzem od 3 lat <jara się jak pochodnia>! Wieczorem zapakujemy się na prom do Szwecji i przez najbliższe 1,5-2 miesiące będę oddawać się pracy na odludziu, wśród przyrody...

Już wiem, że będę mocno tęsknić - nie mam pojęcia, jaki będzie tam internet i jak często będę mieć okazję oraz siłę z niego korzystać, ale na pewno będzie mi brakować regularnego blogowania i możliwości kontaktu z Wami, moimi ukochanymi Czytelnikami. Mam nadzieję, że przez ten okres (który minie pewnie jak z bicza strzelił) nie porzucicie czytania mojego bloga (bo i wpisy ustawione na harmonogramie są... ;)) mimo tego, że odpowiedzi na komentarze będą zapewne bardzo nieregularne, a w większości zapewne zostaną ogarnięte dopiero po moim powrocie (ale obiecuję, będę się starać wywalczyć zarówno czas, jak i dostęp do sieci ;)).

Przepraszam Was za to z góry, ale po tym naprawdę strasznym roku i ciężkim okresie mojego życia chcę się zresetować na łonie natury, dodatkowo uszlachetniając się pracą (:P). Myślę, że wpłynie to także na jakość pojawiających się tutaj postów, nie ma to jak głód pisania przecież :D.

Obawiam się też tego, że nie będę mieć zbyt wielu okazji do aktualizacji wpisów na Fanpage - dlatego też oficjalnie przedstawiam Wam Całkę (którego zapewne większość z Was kojarzy, mój konsultant naukowy i przyjaciel), który będzie pilnował, by fani na Facebooku mieli informacje o każdym nowym wpisie ;).

Będę tęsknić, a że oczy mam w mokrym miejscu - pewnie też płakać czasami, bom człek wrażliwy :P.


Do tego widoku będę tęsknić szczególnie...

W zasadzie się z Wami nawet nie żegnam, bo nie znikam na zawsze przecież ;). Życzę Wam wszystkim jednak wymarzonych wakacji i dużej dozy odpoczynku. Wygrzejcie się za mnie w tym roku :P.

Buziaki! :* :*


19 komentarzy:

 1. powodzenia i udanego wyjazdu życzę!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak nakladasz maske to po niej nakladasz na wlosy jeszcze jakas odzywke?

  OdpowiedzUsuń
 3. E tam, nie płacz, odpoczywaj ile wlezie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ciesz się :D praca na łonie natury to jak odpoczynek :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Jaka tam masz prace? :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kasia, będzie dobrze. Zresetujesz się, może odpoczniesz, może zarobisz fortunę... "Lepiej zużywać się, niż rdzewieć!"

  OdpowiedzUsuń
 7. Baw się dobrze i wracaj do nas cała iz drowa ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Oj tam morze :) Mieszkam w Gdyni, a w tym roku ani razu na plaży nie byłam :) Udanego wyjazdu!

  OdpowiedzUsuń
 9. o jak fajnie,powodzenia :D

  OdpowiedzUsuń
 10. baw się dobrze, pracuj, odpoczywaj, rób zdjecia! :D

  OdpowiedzUsuń
 11. hej, mam pytanie, wiem, ze na pewno nie masz teraz czasu, ale czy uważasz, że olej amla lub jakieś inne oleje mogą ochłodzić kolor włosów? mam włosy farbowane na jasny blond.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Szablon dopasowała Karolina Gie