Stan niespotykany, stan...... dziwny. Oto kończy się 2014 rok, a ja w ogóle tego nie odczuwam o.O. Może zmian w ciągu mijającego roku było tak wiele, że przywykłam do nich? ;) Nie wiem, ale mimo wszystko ten okres wypada podsumować ;).

2014 rok był dla mnie okresem wielu nowych doświadczeń. Obroniłam pracę magisterską, dostałam się na studia doktoranckie i już prawie semestr mam za sobą. Na razie jeszcze nie do końca odnajduję się w nowej rzeczywistości, ale mam nadzieję, że z czasem się to zmieni ;). Dewiza na przyszłość: "Życie kształci, życie uczy, życie wiele nas nauczy" ;) :P.

Odwiedziłam też Szwecję, gdzie spędziłam naprawdę świetne dwa miesiące i mam nadzieję, że kiedyś będę miała okazję tam wrócić. Ba, może nawet zamieszkać, ale to takie marzenia pisane palcem po wodzie ;). 

Był to też rok, kiedy mój blog rozrósł się do niespodziewanych (dla mnie) rozmiarów. Liczba Obserwatorów przekroczyła 2200, a fanów na FB jest prawie 1700! Miesięcznie zaś wyświetlacie posty na blogu ponad 100 000 razy, a liczba Unikalnych Użytkowników przekracza 30 000! Ciężko mi w to uwierzyć, ale wszystkim Wam dziękuję za to, że jesteście ;) :*. Mam nadzieję, że nadal będę w stanie Was zaciekawić ;).

Z okazji nadchodzącego 2015 roku chciałabym Wam życzyć, by był dla Was czasem dużo lepszym niż mijający rok, i aby przyniósł ze sobą same radosne chwile, dobre decyzje i przemyślane zmiany. 

Moje życzenia dla samej siebie sprzed roku spełniły się - 2014 był dużo lepszym czasem niż 2013. Oby ta tendencja się utrzymała ;).

Do przeczytania w Nowym Roku! ;)

14 komentarzy:

 1. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dla mnie ten rok był również dużo lepszy :D w przyszłym przede wszystkim chcę zdać maturę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Życzę jeszcze więcej sukcesów niż w 2014 roku :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zatem na nowy Rok życzę "poogarniania", jeśli uważasz, że są obszary tego wymagające, spełnienia marzeń, dużo zdrowia, mniej suchej skóry, cudnych loczków i najlepszego!

  OdpowiedzUsuń
 5. nieustającej motywacji do działania w Nowym Roku i dużo szczęśliwych dni :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku i żeby ten 2015 był lepszy od poprzedniego :*

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam nadzieje, że twoje marzenia się spełnią :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję statystyk i życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Kolejnych sukcesów w 2015, a do tego zdrowia i pomyślności :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Najlepszego w 2015!
  PS: ja też nie odczuwam końca roku. Dla mnie dzisiejszy dzień jest bardzo zwyczajny.

  OdpowiedzUsuń
 11. Też nie prawie tego nie poczułam;)
  Samych wspaniałości w rym roku.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 12. A więc by 2015 rok był rokiem lepszym niż 2014. I byś zawsze znajdowała sobie siłę by móc pokonać przeciwności losu :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku. ;*
  Pozdrawiam. ;**

  OdpowiedzUsuń

Szablon dopasowała Karolina Gie